Co oznacza opis RTG płuc 60-latki?
Opis rtg.wneki płuc obfitsze naczyniowe.poza tym pole płucne bez zmian letniskowych.Luk aorty wydłużony.sylwetka serca w normie zmiany zwyrodnieniowe kregosupaTh.badanie robione podczas przeziebienia

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania wraz z opisem powinien być oceniony przez lekarza, który je zlecił z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego. Jeśli badanie miało na celu sprawdzenie, czy nie ma zapalenia płuc, to nic na to nie wskazuje. Pozdrawiam!