Co oznacza pojawienie się białych rys na penisie po mrożeniu azotem?

wczoraj u dermatologa mialem mrożenie azotem na penisie coś co było pod napletkiem. od spodu prącia. wieczorem zauważyłem że Szew prącia i moszny zmienił kolor na mocno czerwony najmocniej u góry prącia myślałem że to od tego że mrożenie było obok tego. dzisiaj rano zauważyłem że na napletku, pod napletkiem nie wychodzą mi takie białe rysy, od góry penia do dołu, jest ich bardzo dużo i mocno białe mam maści oxycort i koltrimazol. wizyta za 3 miesiące dopiero. mam używać te maści? to coś złego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna szybsza wizyta u dermatologa i ocena zmian bez oceny nie można się wypowiedzieć