Co oznacza pojawienie się dwóch gulek na łydce?

witam, mam 23 lata. W ostatnim czasie gdy mocno naprężę mięśnie łydki lub stoję w wysokich butach widać małe dwie/ kuleczki w połowie przednio bocznej części łydki, na obu nogach w tym samym miejscu. Mam szczupłe łydki czasem czuje ciężkość w nogach albo delikatne pieczenie, chociaż wydawało mi sie że to od pracy ponieważ cały dzień jestem na nogach w chłodnej temperaturze. Boje sie ze to cos poważnego.

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na żylaki konieczna wizyta u lekarza rodzinnego