Co oznacza sclerosing ductal adenoma?
Witam. Dzisiaj odebrałam wyniki badań piersi- USG i biopsja grubo igłowa.. Rozpoznanie kliniczne: wodojasny wyciek z brodawki, guzek w sąsiedztwie przewodu mlekowego-brodawczak? kat. BIRADS 4a. wynik makroskopowy CB/USG/SP; H17/1308/1/1. Wynik mikroskopowy; sclerosing ductal adenoma. Proszę o wyjaśnienie znaczenia tych wyników. Pozdrawiam. Ewa Balmas

KOBIETA, 69 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badań wynik wskazuje na zmianę łagodną aczkolwiek konieczne jest tańsze kontrola i rozszerzenie diagnostyki