Co oznacza szybsza męczliwość?

Proszę o opinię Od jakiegoś czasu szybciej się mecze . Nie mogę nadać pełnego oddechu. Gdy biore oddech na siłę to mam uczucie cofnięcia płuc ( wyparcia/skurczrnia) to samo dzieje się gdy ziewam a ostatnio jakoś częściej jakby niedopełnienie i taki otepialy. To samo wrażenie gdy próbuje kichnac. Odruch się przerywa bo płuca się kurczak. Mam mało ruchu nie palę 4 miesiące wcześnie też robiłem dużo przerw od palenia. Jestem odrobinę nerwowy . Objawy nasililaja się w ciągu dnia Muszę wzdychac

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć