Co oznacza taka biała narośl na napletku?

Witam, kilka miesięcy temu zauważyłem białą narośl pod napletkiem, myślałem że samo zniknie po jakimś czasie ale zmiany zaczęły się rozrastać także na napletek. Narośl nie swędzi i nie boli, jest lekko wypukła. Co to może być ? http://foto-hosting.pl/img/c9/d8/d6/c9d8d6e04751d994288146ed048a1a9642dd3067.jpeg

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

opisana przez Pana zmiana skórna wymaga wizyty u lekarza specjalisty, takiego jak dermatolog lub urolog, którzy są w stanie dokładnie zbadać zmianę i postawić diagnozę. Mogą to być różne schorzenia skórne, takie jak grzybica, łuszczyca lub liszaj. Objawy grzybicy penisa obejmują białe plamy, które mogą się rozprzestrzeniać, nie powodują bólu ani swędzenia (czasami występuje lekkie pieczenie). Leczenie może obejmować stosowanie miejscowych kremów przeciwgrzybiczych, takich jak klotrimazol lub mikonazol, lub doustnych leków, jak flukonazol.

Jeśli zmiany te rosną i rozprzestrzeniają się, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem w celu wczesnego wykrycia i leczenia ewentualnych chorób.

Więcej informacji na podany temat znajdzie Pan w artykule poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/grzybice-penisa

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.