Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza ten ból jajnika w 7 tygodniu ciąży?

Ból jajnika w 7 tygodniu ciąży. Dzien dobry, Jestem w 7 tygodniu ciąży, na ostatnim USG, które było tydzień temu wszystko było ok. Dziś, od rana lekko kłuje mnie lewy jajnik, poza tym czuje się dobrze. Wczoraj współżyłam z mężem. Mój lekarz dzis nie pracuje, czy mam się czym martwić? Codziennie rano mam mdłości, dzis jednak ich nie było.
KOBIETA, 27 LAT 2 miesiące temu

Poród u kobiet zainfekowanych wirusem opryszczki

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

delikatne bóle jajników nie powinny stanowić żadnego zagrożenia dla rozwoju ciąży – alarmujące są krwawienia lub plamienia czy bóle skurczowe podbrzusza, przypominające dolegliwości menstruacyjne.

Więcej informacji pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/bole-brzucha-w-ciazy.

Ustąpienie mdłości nie musi świadczyć o niczym niepokojącym – zazwyczaj na przestrzeni pierwszych trzech miesięcy ciąży mdłości, senność, zmienność nastrojów, brak apetytu i wiele innych pojawiają się z różną częstotliwością i natężeniem. Mogą też jednego dnia być bardziej dotkliwe, a następnego dnia ustąpić całkowicie. Oczywiście w niektórych przypadkach, gdy wszystkie dotychczas doczuwane dolegliwości nagle ustają, może to oznaczać spadek poziomu beta hCG i zagrożenie poronieniem.

Być może odpowiedź na to pytanie rozwieje Pani wątpliwości: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/dlaczego-dolegliwosci-ciazowe-znikly.

Więcej informacji odnajdzie Pani w naszym artykule, zachęcam do lektury: https://portal.abczdrowie.pl/objawy-ciazy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy