Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza ten opis badania znamienia?

Witam, w wrześmiu 2017 roku miałam usniete znamię , które okazało się czerniakiem - Superficial spreading melanoma II wg Clarka, głębokość nacieku wg Breslow 1 mm, zmiana bez owrzodzenia i nacieku zapalnego, IM: 0/1mm2, od tego czasu jestem pod kontrolą onkologiczną i wszystko jest ok. W związku z problemami z kregosłupem mam skierowanie na fizjoterapię - masaż leczniczy, mobilizacja i ćwiczenia, czytałam że choroby nowotworowe są przeciwskazaniem do wykonywania masaży. Czy mam się czego obawiać? Czy może panikuję bez powodu?
KOBIETA, 45 LAT 7 miesięcy temu

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy