Co oznacza ten opis badania znamienia?

Witam, w wrześmiu 2017 roku miałam usniete znamię , które okazało się czerniakiem - Superficial spreading melanoma II wg Clarka, głębokość nacieku wg Breslow 1 mm, zmiana bez owrzodzenia i nacieku zapalnego, IM: 0/1mm2, od tego czasu jestem pod kontrolą onkologiczną i wszystko jest ok. W związku z problemami z kregosłupem mam skierowanie na fizjoterapię - masaż leczniczy, mobilizacja i ćwiczenia, czytałam że choroby nowotworowe są przeciwskazaniem do wykonywania masaży. Czy mam się czego obawiać? Czy może panikuję bez powodu?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl