Co oznacza ten silny stan zapalny i bakterie w przewodach moczopędnych?

Mam 62 lata Cytologia wykazała silny stan zapalny bakterie w przewodach moczopędnych miałam 2 razy leczenie, powtórną cytologię i niestety stan zapalny nie ustępuję, Co mam dalej robić, jakie wyniki wykonać, czy jest to bardzo niebezpieczne. Ostatnio nie mam odporności, boli mnie gardło, objawy grypy, mam guzka tarczycy po operacji tarczycy w 1980 roku. Choruję na zwyrodnienia stawów, biorę tabletki przeciwbólowe. Jeszcze pracuję. Czy powinnam się martwić. Proszę o radę. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję zgłosić się do lekarza urologa i kierować się jego zaleceniami .