Co oznacza wynik RTG płuc 38-latka?
Proszę o pomoc odebrałem właśnie opis rtg klatki piersiowej o treści: Na pograniczu pola środkowego i Dolnego płuca lewego w części obwodowej cień o śr ok 3 cm poza tym pola plucne bez zmian ogniskowych. Dodam że ok 3 miesiące temu przechodziłem ostre zapalenie oskrzeli czy to może mieć związek ? Czy to coś poważniejszego? Proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Powinien zgłosić się Pan z tym wynikiem do lekarza zlecającego badanie. Możliwe, że konieczna będzie pogłębiona diagnostyka. Pozdrawiam!