Co oznacza wynik RTG u 58-latka?

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie wyniku RTG. Wizyta u lekarza dopiero we wrześniu i chciałbym wiedzieć co to oznacza. Pogrubiała opłucna nad szczytem płuca prawego, poza tym pola płucne bez zagęszczeń. Reszta opisu wszystko dobrze. Rentgen bym z powodu osłabienia i ciągłego zmęczenie. Dziękuję za ewentualną odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 58 LAT około miesiąca temu

Pogrubiała opłucna wymaga zachowania wzmożonej czujności onkologicznej. Sugeruję konsultację z pulmonologiem, należy rozważyć tomografię komputerową klatki piersiowej.