Co oznacza, że w badaniu czynność podstawowa została zachowana?

Czynność podstawowa zachowana składa się w ok. c-p z fal alfa 8-10 Hz o Amp. Do 40uvi fal beta Rz-obecna Na tym tle w obu ok. skroniowych pojawiają się fale ostre w seriach o ampl.Wyższej od czynności podstawowej Hv FS nie aktywuje krzywej Wnioski; zmiany zlokalizowane w obu ok skroniowych

Witam!
Czynność podstawowa zachowana to znaczy, że ona w tym badaniu jest prawidłowa. Bardziej niepokojącym są serie fal ostrych o wyższej od tła amplitudzie (jest to patologia). Czyli z tego badania wynika, że ma Pani w obu skroniach zmiany.
Badanie należy powtórzyć po prowokacji bezsennością.
Z wyrazami szacunku
W. Łuczkowski.