Co oznacza zwężenie tarcz międzykregowych odTh 12 do L3?

Witam dzisiaj odebrałam wynik badań/lewo wypukła skolioza lędzwiowa z niewielką rotacją.Zweżenie tarcz międzykregowych odTh 12 do L3, nie wielkie osteofity na przednich krawędziach trzonów lędzwiowych.

Witam serdecznie,

Wynik badania zobrazował skoliozę, zmiany zwyrodnieniowe w postaci osteofitów oraz delikatne zaburzenia dyskopatyczne.
Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.