Co oznaczają bóle samoistne w podudziach?

Witam. Mam bóle samoistne bóle w podudziach. Reumatolog zlecił badania. Ppj ANA 1:320 typ święcenia ziarnisty. Witamina D3 16.5. Test ANA2 nic nie wykazał. Reumatolog zasugerował badania ft4, tsh, antyTPO ale wszystkie wskaźniki są w normie. Powiedział, że ppj powinny być kontrolowane bo ich obecność wskazuje na chorobę autoimmunologiczna. I w przypadku wzrostu ppj powinno się podjąć kolejne badania. W jakim kierunku powi nam robić badania? Poza bolami nie mam innych objawów.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie przyjmuje Pani żadnych leków? Np statyn? One mogą powodować miopatie. Sugeruję jeszcze wykonać badanie cpk i kontrolę u neurologa.
Pozdrawiam