Co oznaczają bóle w okolicach prawej nerki?

Witam... nadużywałem alkoholu,ale od paru tygodni nie pije, mam tylko wzdęty brzuch,żadnych bóli , apetyt normalny, stolec i mocz 'normalny' , cierpną mi tylko palce stóp (dodam że pracuje przy komputerze i wiele godzin dziennie siedzę w jednej pozycji- co jest męczące), waga utrzymuje się cały czas w normie,ale wyraźnie prawa noga jest chudsza... odczuwam czasami delikatne bóle w okolicach prawej nerki.... ????

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć