Co oznaczają cechy wczesnej degeneracji tarcz międzykręgowych?
Witam. Bardzo proszę o interpretację moich wyników.Badanie MR odcinka piersiowego i ledzwiowego. Cechy wczesnej degeneracji tarcz miedzykregowych Th6/Th7/,Th7/Th8

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Opis wskazuje na początek zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Wynik badania powinien być oceniony przez ortopedę. Pozdrawiam!