Co oznaczają ciągle problemy z natężoną pracą serca i złym samopoczuciem?

Mężczyzna 48 lat - kinaza kreatynowa wynik 588 - ciągle problemy z natężoną praca serca i złym samopoczuciem typu drętwienie rąk podczas snu , bóle mieśni szczególnie nóg- z leków biorę tylko 2.5 mg Prestarium- cholesterol 197 więc nie zły- nie wiem co dalej robić...

Lek. Michał Lenard

Wyniki powinien ocenić lekarz zlecający badania, który uwzględni Pański stan kliniczny i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!