Uczucie ciągłego zmęczenia i napady paniki

Uczucie że serce zle pracuje uczucie ciągłego zmęczenia negatywne myśli napady paniki uczucie leku w klatce piersiowej. pulsowanie żył nadwrazliwosc na zimno. tak jakby pekanie zyl na twarzy 3 razy sie zdarzylo dziwne uczucie. bole głowy drętwienie nóg rąk ucisk/bół w klatce piersiowej biegunka powraca raz za czas biore lek lexotan ktory pomaga na napady paniki.mam umowione spotkanie z psychologiem. Witam są to moje objawy chciałbym się dowiedzieć co mam robić aby wszystko wrociło do normy

Witam,
z tego co Pan napisał wnioskuję, że pozostaje Pan pod opieką lekarza i przyjmuje Pan leki. Bardzo dobrze, że jest Pan umówiony z psychologiem i zdecydował się Pan na podjęcie pracy. Proszę pamiętać, że oddziaływania takie wymagają czasu oraz angażowanie się w pracę. Z czasem Pana samopoczucie i funkcjonowanie powinno ulec poprawie. Jeśli chciałby Pan dowiedzieć się więcej na temat zaburzeń lękowych, zapraszam na naszego bloga http://poznacsiebie.pl
Powodzenia
Agnieszka Nowogrodzka

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza