Co oznaczają guzki na stawach?

Od kilkunastu miesięcy robią mi się takie czerwone i bolesne guzki kostne na stawach palcow rąk lub na kostkach u nóg.Najczęściej boļą w deszczowe Dnia.Gdy już się robią to zostają na stałe.To boli, najgorzej nöja jag bo to takie rwący nieustanny bol kilkudniowy.Potem bol znika a guzki już zisrają

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego. Takie guzki mogą występować np. w przebiegu reumatoidalneo zapalenia stawów.