Co oznaczają huśtawki nastrojów u 23-latki?

Witam. Mam 23 lata. I od miesiąca mam bardzo dziwne obiawy silne bóle głowy i zawroty, wypadanie strasznie włosów, chuśtawki nastroju i nudności. Myślałam że jestem w ciąży ale byłam u ginekologa i nie jestem. Jestem juz umówiona do lekarza ale bardzo mnie to nie pokoi.

Witam!
Taki obraz kliniczny mogą dać zaburzenia emocjonalne - kontakt z psychologiem lub psychiatrą. Jeżeli jest podłoże nerwicowe to oni najlepiej pomogą.
Powodzenia
W. Łuczkowski.