Co oznaczają mdłości i opadanie powieki?

Czuję się źle, nie moge spać,mam mdłości,nużliwe mięśnie,czasami oslabienie glosu,opadająca powieka,nadwrażliwość,stres, drażliwość,moje oczy wyglądają dziwnie,chce ciągle spać, jak na kogoś patrze to mam ochote schylić głowe :( Mam to już gdzieś z 3 miesiące.pod wieczór moje oko sie jeszcze bardziej mróży.Podejrzewam, że to Miastenia Gravis podobno dopada osoby w wieku 20-25 roku życia, a ja mam zaledwie 17 lat do neurologa dla dzieci musiałabym czekać długo a dla dorosłych mnie nie przyjmą

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszytskim udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć