Co oznaczają moje zaburzenia?

Dzień dobry, mam stwierdzona nerwice nakrecam,leczę się od kilku lat ostatnio przez problemy w domu mój stan się pogorszył byłam w szpiatalu kilka dni to nie pierwszy pobyt jestem też w terapii,miałam robione wszystkie testy już wcześniej przed szpitalem i wyszło że jestem typem zależnym i lękowym,na wypisie mam zaburzenia obsesyjno kompulsywne, osobowość nieprawidłowa pytałam lekarza co to znaczy on mówi że nic złego że to właśnie ta nerwica ale ja naczytałam sie w internecie ze to psychopatia

Natomiast, co najważniejsze, leczenie osobowości ale i nerwicy natręctw należy kontynuować także do wyjściu ze szpitala. Psychiatra ustawia odpowiednie leki, a psycholog lub psychoterapeuta pomagają poradzić sobie z myślami natrętnymi i czynnościami kompulsywnymi.
Zachęcam do dalszego leczenia i konsultacji z lekarzem i psychologiem.