Co oznaczają obfitsze miesiączki po cesarce?

Proszę o odpowiedz.Po drugim cesarskim cięciu podczas miesiączek, które mam obfitsze niż przed ciążą leci mi nagle krew z pochwy w większej ilości do ubikacji po każdym opróżnieniu pęcherza moczowego.Z tego powodu mało piję płynów aby nie korzystać z toalety. Powiedziałam lekarzowi tylko o silniejszych krwawieniach zalecił czyszczenie macicy ale zapomniałam zapytać czy to jest normalne?Stosuję plastry Evra 3 miesiąc. Czy na takie czyszczenie trzeba być w trakcie okresu? Dziękuję za odpowiedz.

Zachęcam do powtórnej konsultacji ze swoim lekarzem (być może też będzie możliwość skontaktowania się telefonicznego lub mailowego bez konieczności wizyty). Lekarz najpełniej będzie potrafił wyjaśnić wątpliwości, a Pani poczuje się pewniejsza i spokojniejsza. Na pewno warto także zastosować się do jego zaleceń.

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym, by dopytać jednak lekarza prowadzącego i zlecającego zabieg.

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest najbardziej teraz Pani potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com