Co oznaczają problemy z oddechem u 24-latki?

Witam, jestem dość młodą kobietą. Mam 24 lata i od jakiegoś czasu zmagam się z problemem głośnego i impulsywnego oddychania podczas snu. W ciągu dnia kontroluje swój oddech jednak kiedy zasypiam partner nie jest w stanie spać przy mnie bez zatyczek do uszu. Momentami boi się, że zaczynam się dusić. 3 tygodnie temu miałam wykonany zabieg prostowana przegrody jednak nie przyniosło to oczekiwanych efektów. W zeszłym roku robiłam tez badanie na bezdech senny ale wyniki wyszły w normie. Do jakiego lekarza powinnam się zwrócić ? Gdzie szukać dalszej pomocy ?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że do lekarza pulmonologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego aby pokierował w odpowiednie miejsce, sądze że warto powtórzyć badanie polisomnograficzne.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.