Co oznaczają u mnie te różne objawy?

Witam od 6 tygodni mam niezdiagnozowane objawy. Mam uczucie pieczenia i kłucia w klatce piersiowej oraz ból z tyłu głowy cały czas i uczucie zawrotów głowy. Miałam robiona morfologię Ob i CRP wyszło dobrze, prześwietlenie klatki piersiowej też ok , robiłam test na covid negatywny, i robiłam przeciwciała też nie mam, dostałam tabletki na refluks ale nie pomagają, byłam też u kardiologa robiłam EKG i ECHO serca też ok, moje pytanie jakie badania mam zrobić aby się dowiedzieć co mi jest, bo tak nie da się żyć i funkcjonować ewentualnie jakie lekarstwa przyjmować aby złagodzić objawy

Witam! Podaje Pani zmienną lokalizację i charakter doznań. Przy prawidłowych wynikach badań pracownianych należy brać pod uwagę nerwicowe podłoże. W tym wariancie typowe leczenie nie przyniesie żadnego efektu. Proponuję konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego, są tam zespoły diagnostyczno-terapeutyczne i jeżeli ustalą podłoże emocjonalne, to zaproponują właściwe postępowanie: odpowiednio dobrana psychoterapia i równie odpowiednio dobrane leki p/lękowe (lub bez leków). Powodzenia W. Łuczkowski.