Co oznaczają zaburzenia oddychania u 24-latki?

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z oddychaniem. Nagle następuje moment że nie mogę oddychać ani buzia ani nosem. Uczucie jest takie jak bym wszystko miała zablokowane. Czy mogli by Państwo powiedzieć do jakiego lekarza się zgłosić. Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.