Co mogą oznaczać problemy z oddychaniem?

mam 24 lata i mam problem z oddychaniem. Jaki ? Otóż noalny człowiek oddycha automatycznie, ja jeżeli chodzi o glebsze oddechy to nie oddychan. Raz wsluchiwalem się w swoj normalny automatyczny oddech, i jeżeli go nie kontroluje to jest bardzo krótki i płytki, a czasami się zatrzymuje i przez jakieś 5 do 10 sekund, w nocy może nawet wiecej, nie oddycham. Ostatnio wstałem rano, to byłem taki niedotlenilony, że nie mogłem podnieść ręki, i oczywiście sytuacja się powtarza. Teraz piszę tę wiadomość, bo właśnie z tego powodu się przebuzilem, to jest barrdzo niepokojace i potrzebuje fachowej rady, proszę o pomoc. :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie