Zaburzenia oddychania i ucisk w okolicy biodra

Witam prosze o odpowiedz na emaila gdyz nie przesiaduje tutaj na stronie. Co to mogło być jesli wieczorem ciężko mi się oddychało czułem powiększone migdały i przez chwilę czułem jakby ktoś mnie kopnął w biodro?Tzn taki odruch miałem jakby mnie w bok mocno drgnęło. Tlen nie docierał czy co? Gdy zasypiałem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.