Co pokazuje badanie Pet?

Co pokazuje badanie Pet?moj tata ma raka przelyku.mial robiona 4 razy gastroskopie,badanie PET,i przeswietlenie jamy brzusznej.rak byl operacyjny,nie rozsiany...5 tygodni radiochemioterapij przed operacyjnej...w trakcie operacji okazalo sie ze jest rozsiany w calym brzuchu i nic nie operowano...nowotwor zlosliwy zaawansowany otrzewnej i przestrzeni zaotrzewnej...jak to mozliwe?i co dalej mamy robic?

Badania obrazowe nie są w stanie określić tak dokładnie, jak bezpośrednia ocena śródoperacyjna. To oczywiste. Proszę zgłosić się do poradni chemioterapii w celu rozważenia włączenia leczenia systemowego.