Co powinienem stosować na półpaśca?

Jestem chory na półpaśca ale dopiero drugi lekarz zdiagnozował chorobę . Nie przepisał mi leków przeciwwirusowych a jedynie maść była to już trzecia doba. Czy mam udać się do innego lekarza po te leki ? Teraz już jest piąty dzień. Czy mogę pracować fizycznie bo wlaśnie zaczął remont mieszkania a być w domu i nic nie robić...... Krosty są na prawej łopatce , przedramieniu i po prawej stronie klatki piersiowej W sumie nie jest ich tak dużo i ból jest znośny. Pozdrawiam Mirek

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się ponownie do lekarza po badaniu będzie można coś więcej zalecic