Co powinna zrobić osoba z wysypką po infekcji dróg oddechowych?

Witam, 2 miesiace temu miałam infekcję wirusową obiajwiającą się katarem i kaszlem. Po tygodniu minęła jednak pojawiła się wysypka i silny świad skóry (czerwone płaskie plamy jak po poparzeniu), który minął po Hitaxie. Jednak skóra jest nadal bardzo podatna na wszystko. Skóra na całym ciele jest tkliwa, przeszkadza mi ubranie, po kąpieli swędzi i pojawiają się czerwone placki pojedyńczo. Znika wszytko po kilku minutach. Na całym ciele czuje jakby ciepło, a skórę czuję jak po przedawkowaniu kąpieli słonecznej. Co dalej z tym robić. Wyniki morfologi, próby wątrobowe, igg całkowite w normie. Nigdy nie byłam alergiczką, aze skórą było dobrze. Od infekcji minęło już 2 miesiące. Zmieniłam wszystko na antyalergiczne, myję się w emolientach i nadal nie ma poprawy.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u dermatologa i ocena skóry w badaniu dermatologicznym