Co powinnam robić w związku z tym bólem głowy?

Witam,. 3 tygodnie temu dostalam pozytywny wynik Covid-19. Przeszłam nawet łagodnie. Pod koniec kwarantanny zaczęła mnie boleć mnie glowa ale w tylko w lewej skroni oraz lewe oko, dodam ze nie mam innych objawów, tabletki pomagają, ale mogę powiedzieć że ten bol bardziej nasila się właśnie wieczorem. Mam takie jak by ciężkie oczy, Również kiedy dotykam skroni to czuje bol. Czasem lewe oko mi łzawi. Dodam również ze choruje na nerwice, nie wiem czy jest to spowodowane właśnie nerwica czy może jest to covidowe ból., martwi mnie to bo juz sie naczytalam w internecie różnych rzeczy. Dodam ze w czerwcu miałam robione tomografie komputerowa i myślę że lekarz nie da mi skierwoania ponownie na to badanie, a nie wiem co to może być... martwi mnie to i nie wiem co robić.

Infekcja covidowa może niestety powodować bóle głowy. Bóle takie mogą utrzymywać się do kilku tygodni. Z tego co pani pisze to jakiś problem występował wcześniej. Prawdopodobnie nie ma potrzeby wykonywać podobnych badań obrazowych głowy. Tak więc proszę się nie martwic. Wskazana byłaby konsultacja neurologiczna gdyby ból nadal się utrzymywał.