Co powinnam w pierwszej kolejności wyeliminować z diety?

Witam, mam problem z opuchlizną na twarzy, a zwłaszcza z opuchlizną powiek. Prawdopodobnie jest to objaw alergii pokarmowej i chciałam zapytać czy są jakieś produkty które mega powodować taka reakcje? Mam alergie na wiele rzeczy zarówno z pokarmu jak i np trawy, zboża i sama nie wiem co powinnam w pierwszej kolejności wyeliminować z diety. Dziękuje

Witam,

z Pani wypowiedzi wynika, że ma Pani zrobione testy alergiczne pokarmowe, więc najlepiej wyeliminować wszystkie produkty, które są uczulające.