Co powinno się zastosować na to dziąsło?

W czwartek miałam zakładane dwie śruby gojące na implanty wszczepione w listopadzie. Jedna jest ok a przy drugiej od samego początku czuje dyskomfort... chyba był jakiś kłopot przy założeniu bo trwało to dłużej, naokoło była mała rana a dziaslo zrobiło się białawe i lekko bolalo po zejściu znieczulenia.. od tego czasu płucze często dentoseptem buzie ale nadal czuje to miejsce.. bardzo mnie to niepokoi bo nie mam w tej chwili kontaktu z lekarzem .... czy powinno się zastosować coś więcej w takim przypadku?
KOBIETA, 43 LAT 11 miesięcy temu

Trzeba na pewno udać się na kontrolę, może być inny lekarz zajmujący się implantologia. Prawdopodobnie jest wszystko prawidłowo bo niekiedy dziąsło jest uciśnięte śrubą i dlatego bieleje i czuć dyskomfort po zdjęciu znieczulenia. Jeżeli to już ustąpiło to nie powinno być problemu. Każdy zabieg jest iny i niekiedy potrzeba więcej czasu aby wykonać wszystko prawidłowo.