Co powoduje atak silnego bólu i omdlenia?

Mam dziwny problem podczas robienia przysiadow i kiedy kucam, czasami dostaje silnego bolu, prawie mdleje i potem moja lewa noga jest sztywna, nie jestem w stanie zrobic kroku i czuje bol silny bol. Po godzinie masowania bol przechodzi i moge chodzic bez problemow i biegac. Cos takiego czasami maja pilkarze podczas meczow. Bylam u lekarzy ale nic nie znalezli zrodla problemu...

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Niestety pytanie wykracza poza zakres dietetyki. Zachęcam do dalszych konsultacji, które z pewnością pomogą Pani odnaleźć przyczynę owego bólu.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto również przeczytać:
Czy dzięki suplementom szybciej osiągnę wymarzoną wagę?
http://mragowo.mojdietetyk.pl/artykuly/pytania/bez_suplementow.html