Co powoduje chwilową senność?

od jakiś 2 tyg. odczuwam dziwne ataki senności trwają krócej niż sekundę z rożną częstotliwością trudno jest to fachowo opisać ale oczy mi się zamykają czuje jakbym tracił świadomość a odróżniam senność od zasłabnięcia. Mam zaburzenia lękowo-depresyjne mieszane nie jadam za bardzo mięsa a moja dieta składa się przede wszystkim z fastfood'ów i innych potraw wysoko węglowodanowych żyje w stresie i nie uprawiam sportu wręcz cale dnie spędzam przed komputerem jednak jestem chudy. z góry dziękuje.

Witaj,
Bez względu na to jakie są przyczyny powstawania Twoich dziwnych ataków senności warto spróbować zmienić dietę oraz trybu życia. Stagnacja będąca prawdopodobnie skutkiem zaburzeń lękowo-depresyjnych może znacznie pogorszyć Twój stan psychiczny. Jeśli poddajesz się farmakoterapii warto również skorzystać z pomocy psychologa bądź psychoterapeuty.