Co powoduje delikatne krwawienie i kłujący ból jajnika?

Od ok 3 tygodni mam lekkie krwawienie oraz klujacy ból lewego jajnika szczególnie podczas wstawania i wysiłku. Do tego mecza mnie gazy od tamtej pory, jestem osłabiona, czasami kręci mi się w głowie, a czasami jestem bardzo poddenerwowana. Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć powiedzieć