Co powoduje napęcznienie brzucha?

Witam serdcznie mam spory problem ! Otoż od dobrych 2 miesiecy speczniały mi jelita zrobił sie taki worek i brzuch wypchniety jakby jadl w mc donaldzie i pił co dzien piwo a mam zdrowa wysokobiałkowa diete 2 razy po 4 jajka musli z mlekiem ryz i 2 razy po odrzywce. Cwicze i dbam o siebie . Bylem u lekarza rodzinnego poczatek stycznia zapisał mi Tribux w polowie brania ladnie zeszlo ale po paru dniach wrociło. Mam kolonoskopie ale dopiero 15 marca sa moze jakies inne leki by to zeszlo ?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy jest jakaś nowa odżywka? Proszę koniecznie udać się do lekarza o specjalność i Gastroenterologia.