Co powoduje podwyższenie ciśnienia, arytmię i zawroty głowy?

Witam ostatnio zaniepokoilo mnie wyskokie ciśnienie na poziomie 170/110 zawroty głowy zabuzenia widzenia. Poszłam do lekarza który zlecił badania krwi i EKG nie wyszło nic poza TSH na poziomie 5,09 wysłał mnie na badanie USG tarczycy. Które wyszło w normie. Dostałam tabletki indapen sr 1,5mg 1dziennie i zalecienie mierzenie cisnienia.Przeszło ale Coraz częściej pojawia się arytmia na ciśnieniomierzu .czy mam powody do niepokoju.?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac sie do lekarza , konieczny jest zapis ekg aby moc coś więcej powiedzieć.