Co powoduje problemy z pobraniem głębokiego oddechu?

witam chcial bym sie dowiedziec o moim problemje . Od 3 dni mam problem z pobraniem glebokiego wdechu do pluc raz mi sie uda a kilka razy nie i to ziewanie mierzono mi cisnienie i niby bylo w normie 140/87 jaka moze byc przyczyna tego mojego problemu ponadto zapycha mi sie w czasie snu otwor nosowy na przemjan spje na lewym boku to lewy na prawym to prawy co mam robic

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć