Co powoduje skaczący nerw nad okiem?

Witam serdecznie. Mam problem ze (skaczacym nerwem pod okiem) od stycznia, az do teraz. Z czasem to przenioslo sie rowniez na prawa skron i przynajmniej rqaz w tygodniu daje o sobie znac. Skacze i ustaje a pozniej znika na pare dni. Co do dolnej powieki wystepuje to codziennie raz czasciej a raz tylko kilka razy w ciagu dnia. Mialem badania krwi wyszlo minimalnie mniej wit D oraz wysoki holesterol. Od pewnego czasu czuje jak skacza mi rozne miescie na ciele ~(udo,pod szczeka) ale dzieje sie to moze 2x w tyg. Nie jest to nerwica oraz brak magezu czy potasu bo wszystko jest w normie.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień - a to ma znaczenie.

Zaprezentowane przez Pana symptomy, wskazują na objawy nerwicowe - wskazana jest osobista konsultacja specjalistyczna,
psychologiczna/psychoterapeutyczna, celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia.

Z przesłaniem dla Pana zwyczajnej pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam Pana,
możliwe, że te objawy, które Pan prezentuje są tikami nerwowymi, problem o podłożu neurologicznym, w sytuacjach stresowych, w wyniku odczuwanych emocji. Wskazana jest konsultacja neurologiczna i ewentualnie leczenie psychoterapią poznawczo - behawioralną.
Pozdrawiam serdecznie