Co powoduje uczucie zmęczenia, osłabienia i stany podgorączkowe?

Witam, Mężczyzna 24 lata. Od tygodnia czuję zmęczenie, osłabienie, stany podgorączkowe (max 37.3 mierzone pod pachą) a także dziwne uczucie oporu w kolanach (głównie przy prostowaniu ich), strzelanie w kolanach, czasem niewielki ból. Z racji uprzednich problemów z migdałkami wykonałem morfologię krwi, OB oraz ASO. Wszystko wyszło w normie. Dziś zauważyłem powiększony i bolesny węzeł chłonny. Pojawiały się także bóle w klatce piersiowej ale zwykle mijały po podaniu leków uspokajających.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, badanie lekarskie, lekarz zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam