Co robić, gdy mąż ogląda filmy pornograficzne?

Witam Mąż w tajemnicy przede mną(kiedyś tego nierobił)ogląda za często filmy porno,ściąga zdjęcia gołych pań,z historii wiem że wchodził na wirtualne randki,sex kamery live itp robi to przy mnie ale nieumie się kryć bo zawsze wiem kiedy to robi ledwo wyjdę z pokoju-już zaczyna. Niechcę by mówił że go szpieguję choć trochę to robię bo boje się że to się zmieni w uzależnienie. Jestem w ciąży,sexu niema tyle co kiedyś a boję się że będzie coraz częściej oglądał te filmy na żywo.Co mam dalej robi

Proszę porozmawiać z mężem szczerze o swoich odczuciach i obawach co do jego zachowania.Uważam że warto zgłosić się do wykwalifikowanego psychoterapeuty który zajmuje się problemami par i małżeństw jeśli wspólnie nie dojdziecie Państwo do kompromisu.Pozdrawiam