Dlaczego mój partner ogląda filmy pornograficzne?

Witam mam problem otóż kochamy się z partnerem dość rzadko a nawet co 3 miesiące ponieważ jemu się nigdy nie chce albo jest zmęczony. Ale w historii jego telefonu non stop wyświetlane są filmy porno :( gdy zapytałam się dlaczego to ogląda czy go nie podniecam to wszystkiemu się wyparl ze to nie on. Po dwóch dniach powiedział mi ze nie wie dlaczego to ogląda juz nie mam sil z nim pomóżcie a gdy jemu coś powiem prawdę to jeszcze się na mnie obrazi i wyzywa

Pozdrawiam.
Elżbieta Grabarczyk
http://ppp-salamandra.blogspot.com/

Być może kryzys w związku jest głębszy i nie dotyczy tylko sfery seksualnej, ale bliskości w ogóle? Warto zgłosić się po pomoc do psychologa par i małżeństw.