Dlaczego mój partner mnie okłamuje?

Witam mam pewien problem jestem z partnerem 3 lata mamy prawie dwu letnie dziecko. Ostatnio mamy kryzys gdy spał przejrzałam jego tablet czy czasem nie ma kochanki. A tam w historii zobaczyłam wzięta pożyczkę internetowa zrobiłam mu awanturę ze dlaczego wziął bez mojej wiedzy a on na to ze to nie on ze ktoś mu się na konto włamał. W ogólnie się do niego nie odzywałam to jeszcze zdziwiony wiec zapytałam się go raz jeszcze to się przyznał i jeszcze mnie wyzywajac. Dlaczego on tak mnie kłamie

W tej sytuacji zachęcam do spokojnej i szczerej rozmowy. Awantura i oskarżenia nie pomogą Państwu wyjaśnić sytuacji czy wypracować rozwiązań. Można także skorzystać z pomocy mediatora lub podjąć psychoterapię par i małżeństw, która pomoże Państwu jasno się komunikować, lepiej rozumieć siebie nawzajem, budować zaufanie, szacunek i bliskość w związku.