Komunikacja z introwertykiem

Dzień dobry! Mam pytanie odnośnie komunikacji z introwertykiem.Poznałam rok temu fantastycznego mężczyznę ale on jest bardzo wyizolowany.Przez pierwsze miesiące spotykaliśmy się,zbliżyliśmy się do siebie,prawie każde nasze spotkanie kończyło się w łóżku.to mądry,zapracowany człowiek,ma takie cechy,jakich szukałam zawsze u mężczyzny.Jednak nagle zaczął się wycofywać.Nie rozumiałam dlaczego.Teraz mamy kontakt tylko mail/tel.Pisze,że mnie bardzo lubi.?

Zachęcam do podjęcia rozmowy o wycofaniu partnera, jego oczekiwaniach i relacji z Panią. Może nie być to łatwa konfrontacja, ale może tez pokazać,czy podobnie, czy różnie widzieliście i widzicie Waszą relację. Jest możliwe, że on rzeczywiście Panią lubi, a Pani oczekuje czegoś więcej.
Pozwoli to zorientować się co do potrzeb i oczekiwań partnera, a także da szansę Pani ustosunkować się do nich.