Co robić, gdy piszczy mi w lewym uchu?

Dzień dobry. Od ponad miesiąca piszczy mi w lewym uchu. Jest to dźwięk taki jak sygnał telewizora. Szczególnie w pozycji leżącej wieczorami to słyszę. Słuch mi się nie pogorszyła, ucho bolało z 3 razy delikatnie i krotko. Nigdy nie mialam zadnego zapalenia. Podejrzewam że to przez zatyczke która za głęboko włożyłam. Dodam że przez mam skolioze i baardzo czesto strzela mi szyja przy przechylaniu jej. Nie slucham raczej strasznie głośnej muzyki przez słuchawki ani nie chodzę do miejsc gdzie jest straszny halas. Po imprezach często mi opuszczali ale to zazwyczaj kilka godzin a nie kilka tygodni. Czy da się to wyleczyć? Laryngolog nic nie pomógł

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta ponownie u laryngologa i konsultacja lekarza neurologa.