Co robić w przypadku bólu podbrzusza?

Witam. Byłam u ginekologa dwa dni temu. Dostałam bólu podbrzusza i utrzymywal się on dwa tygodnie.Okazało się,ze miałam torbiel i ona pękła. Dodatkowo pojawiło się zakażenie bakteryjne. Biorę arilin i dicloduo,ale ból nie przechodzi i pojawiły się nudności. Co w takim przypadku?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana ponowna kontrola u ginekologa skoro nie ma poprawy przy zastosowanym leczeniu.