Co robić z takim bólem w klatce piersiowej u 19-latki?

Dzień dobry, Pod koniec listopada byłam w szpitalu gdzie zrobili mi wszystkie badanie ponieważ czasem bolało mnie w klatce piersiowej i serce, ale wszystkie badania wyszły bardzo dobre.Prowadze zdrowy tryb życia, zdrowo jem, ćwiczę ale ostatnio miałam dwa miesiące przerwy w ćwiczeniach i nie ćwiczyłam bo też zdalne itp więc się rozleniwiłam, dzisiaj zaczęłam biegac szybko pierwszy raz od dłuższego czasu i zaczęło mnie boleć w mostku, nad lewa piersią. Jestem osobą która bardzo się przejmuje i szuka sobie chorób, paliłam e-papierosa 0 przez dwa dni z jakiś miesiąc temu, ale tak to nie palę to był mój pierwszy i ostatni raz...Głupota, a ja wmawiam sobie że mogłabym mieć raka płuc po dwóch dniach palenia..mam nerwicę lękowa..jak już mówiłam wcześniej, miałam już takie bóle i wszystkie badania miałam dobre, miałam przerwę w ćwiczeniach i nie biegałam aż nagle dziś się zmotywowałam chwileczkę rozgrzalam i przeszłam do szybkiego biegu. Bardzo się boje i szukam u siebie chorób..mam nerwicę lękowa więc proszę bez złośliwości:/ Nikt u mnie w rodzinie nie chorował na raka Mam się czym martwić? Idę też dziś na morfologie krwi ale jak już mówiłam, miałam wcześniej podobne bóle w klatce piersiowej i wszystkie badania książkowo, nie paliłam w swoim życiu więcej niż dwa dni epapierosa zerówkę i był to mój ostatni raz..tak strasznie się boje chorób..Mam się czym martwić? Błagam o jakieś odpowiedzi, proszę bez złośliwości

Ponieważ rozmowa z drugim człowiekiem może bardzo wiele wyjaśnić Pani obaw,ale musi być to autorytet ,ponieważ wszelkie badania kto.re Pani robi pokazują prawidłowe funkcjonowanie Pani organow węwnętrzynych to nie powinna sie Pani obawiać.Niepotrzebne leki wywołują takie niepokoje o których Pani pisze.Jeżeli po dwoch mc zaczęła Pani biegać to poczuła to Pani jako ból w klatce piersiowej,ale ja trzymałabym sie wyników badań,które pokazują ,ze jest Pani fizycznie zdrową osobą. A żeby uwolnić nerwicę to trzeba popracować z psychoterapeutą. pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.