Co robić z tym bólem głowy od 2 tygodni?

Witam. Mam 21 lat. Od 2tygodni boli mnie codziennie głowa,jest to bol do zniesienia nie wiem czy można nazwać to migrena. Do tego dochodzą uklucia w glowie po prawej stronie bol przy ukluciu trwa parę sekund. Nie wiem czy powinnam się udać z tym do lekarza. Dodam ze 2 lata temu robiłam tomografię glowy bo miałam częste bole ale wszystko wyszło wporzadku.

Witam! Jeżeli chce Pani się nieco więcej dowiedzieć o swoich dolegliwościach lub się ich pozbyć to jednak wskazana jest pomoc lekarska. Jeżeli będą problemy, to zlecą dodatkowe badania, lub poszukają wsparcia innych specjalistów. Powodzenia W. Łuczkowski.